KONGRES PROFESJONALISTÓW Public Relations

25-26.04.2019 r.

KOLEJNA EDYCJA KONGRESU PROFESJONALISTÓW PUBLIC RELATIONS

 

W dniach 25-26 kwietnia 2019 roku odbędzie się już XIX edycja wydarzenia. Temat przewodni najbliższego Kongresu to „Social media, Influencerzy i zabezpieczenie kryzysowe”.

 

Komunikacja w erze nowych mediów dostarczyła nam wiele możliwości, m.in.: przekazywania informacji w czasie rzeczywistym,  szybkości ich rozpowszechniania, a także zmniejszenia dystansu pomiędzy nadawcą a odbiorcą wiadomości.

 

Większość firm posiada swoje oficjalne profile w mediach  społecznościowych, na których dzieli się ze swoimi klientami nowościami, informacjami o promocjach, organizowanych wydarzeniach czy po prostu wiadomościami z życia firmy. Chcąc zwiększyć swoją rozpoznawalność marki coraz częściej decydują się także na współpracę z influencerami. Obecnie stało się to niejako warunkiem koniecznym do utrzymania pozycji na rynku.

 

Warto jednak pamiętać, że działania w sieci należy prowadzić bardzo uważnie i według ścisłe przemyślanej strategii. O kryzys w social mediach nie jest trudno. Wystarczy jeden niefortunny wpis czy wypowiedź, których skutki marka może odczuwać przez długi czas, mierząc się z falą krytyki, odejść klientów czy partnerów.

 

To właśnie m.in: o zaletach wynikających ze współpracy z influencerami, a także technikach i metodach reagowania w sytuacjach kryzysowych ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych będziemy rozmawiać podczas najbliższej edycji Kongresu PR. Drugiego dnia uczestnicy będą mogli wziąć udział również w warsztatach.

 

Organizatorem XIX edycji Kongresu Profesjonalistów Public Relations jest portal internetowy i wydawnictwo Newsline Sp. z o.o.

 

Kongres Profesjonalistów PR to największe w Polsce wydarzenie dotyczące branży public relations. Od kilkunastu lat gromadzi on ponad 300 uczestników zainteresowanych kwestiami komunikacji instytucji z mediami. Jest on okazją do spotkania się i rozmowy na aktualne tematy w gronie dziennikarzy, rzeczników prasowych, marketingowców oraz praktyków PR z wieloletnim doświadczeniem. Wydarzenie wzbogacone jest również o panel warsztatów praktycznych. Aby wziąć udział w kolejnej edycji kongresu należy wysłać zgłoszenie. Przez najbliższe tygodnie obowiązuje cena promocyjna.

 

 

    

                                                                                           Zdjęcia pochodzą od Organizatora.

 

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie łączące środowisko i ludzi zajmujących się problematyką komunikacji i PR. Organizowany jest przez firmy Newsline Sp. z o.o. oraz Ideo Sp. z o.o. Na program spotkania składają się wystąpienia plenarne, debaty i praktyczne warsztaty. Kongres stanowi forum dialogu, inspiracji i integracji wszystkich tych, którzy tworzą branżę: praktyków, naukowców i pasjonatów. Pomysłodawcą Kongresów PR jest dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto sp. z o.o., który od 19 lat organizuje spotkania branży PR w Rzeszowie oraz Wrocławiu.

 

                                                                                       POBIERZPROGRAM KONFERENCJI

 

 

Więcej informacji na stronie: www.kongresprofesjonalistow.pl

 

KONGRES PR

MAPA STRONY

Interdyscyplinarne Czasopismo Naukowe

Rynek – Społeczeństwo – Kultura

ul. Namysłowska 104, 46-081 Dobrzeń Wielki

Publikacja udostępniona na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Na tych samych warunkach.

Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów oraz Agencji Managerskiej VIP for You.

Pełna treść licencji dostępna pod adresem: http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/

 

NEWSLETTER

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Zapisano poprawnie

© Wszelkie prawa zastrzeżone              |              Agencja Managerska VIP for You               |              2018                |               www.vip4u.pl